Лепо време и крај септембра ученици млађих разреда искористили су да заједно са својим учитељицама организују Спортску недељу.

У четири категорије; фудбал, кошарка, надвлачење конопца и игри Између две ватре ученици су одмерили снаге, спретност али пре свега показали шта значи играти поштено, по правилима и у  договору са другарима.

Учениици првог разреда учествовали су у надвлачењу конопца и прво место освојило је одељење 1/4.

Ученици другог, трећег и четвртог разреда учестовали су у другим спортовома и остварили следеће резултате:

Други разред, победници:

Фудбал 2/1
Кошарка 2/2
Између две ватре 2/3

Трећи  разред, победници:
Фудбал 3/4
Кошарка 3/2
Између две ватре 3/3

Четврти разред, победници:
Фудбал 4/1
Кошарка 4/3
Између две ватре 4/1.

Одржане су и три ревијалне утакмице између ученика трећег и четвртог разреда, у фудбалу, кошарци и Између две ватре. Борба је била јуначка и поштена, те су сви насмејани завршили Спортску недељу.
Подељене су дипломе победницима.

Хвала свим учесницима на активном учешћу, фер игри и другарском навијању!