Резултати са такмичења

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2017/18. ГОДИНИ
         
ФИЗИКА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Михајло Јанчевић VI-1 општинско Сибела Јурић 1.место
Марко Тошев VI-2 општинско Сибела Јурић 3.место
Урош Џамбас VI-4 општинско Сибела Јурић 3.место
Павле Линта VII-3 општинско Сибела Јурић похвала
         
         
МУЗИЧКА КУЛТУРА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Данијела Станић VII-3 општинско и градско соло певање Вукица Јосимовић-Вукосављевић 1.место
Данијела Станић VII-3 општинско дует Вукица Јосимовић-Вукосављевић 1.место
Анастасија Костић   градско  дует Вукица Јосимовић-Вукосављевић 1.место
Милосављевић Софија VII-3 општинско дует Вукица Јосимовић-Вукосављевић 1.место
Арсенијевић Жарко VII-4 градско  дует Вукица Јосимовић-Вукосављевић 1.место
         
         
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД ПРЕДМЕТ НАСТАВНИК МЕСТО
Смиљана Радојевић VIII-3 кошарка Владимир Вукосављевић 1.место
Ивана Караклајић VIII-3 кошарка    
Анђела Улемек VII-1 кошарка    
Ивана Видовић VII-4 кошарка    
Софија Видосављевић VII-4 кошарка    
Анђелина Мехметај  VII-3 кошарка    
Анђела Ћопић VII-3 кошарка    
Анастасија Перуничић VII-4 кошарка    
Сања Милошковић VII-4 кошарка    
Сара Ћосић VII-4 кошарка    
Нађа Милиновић VII-2 кошарка    
         
Мила Василија Димитријевић  VIII-1 одбојка Владимир Вукосављевић 2.место
Дуња Бјелајац VIII-1 одбојка    
Милица Гојковић VIII-1 одбојка    
Десанка Драгићевоћ VIII-3 одбојка    
Ивана Караклајић VIII-3 одбојка    
Јована Кукић VIII-3 одбојка    
Николета Радовић VII-1 одбојка    
Анђела Улемек  VII-1 одбојка    
Ивана Видовић VII-4 одбојка    
Анастасија Перуничћ VII-4 одбојка    
         
Иванковић Урош VIII-1 скок у даљ атлетика Даница Величковић 2.место
Николета Радовић  VII-1 скок у даљ атлетика   2.место
Ивана Видовић  VII-4 300м атлетика   3.место
Маја Балешевић      VI-2 100м атлетика   3.место
         
ЛИКОВНА КУЛТУРА
         
Љубица Момировић VI-4 општинско Делис Бојана Ражнатовић 3.место
         
         
         
МАТЕМАТИКА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Стефан Савић III-1 општинско Соња Микић 3.место
Милош Тошев III-4 општинско Лидија Којић 3.место
Маша Милић IV-1 општинско Биљана Петровић 1.место
Стефан Цвијић IV-2 општинско Драгана Ерић 2.место
Милош Рађеновић IV-3 општинско Катица Марић 2.место
Стефан Вучковић V-3 општинско Ана Рили 1.место
Михаило Јанчевић VI-1 општинско Зорица Јелић 1.место
Марко Тошев VI-2 општинско Зорица Јелић 1.место
Урош Џамбас VI-4 општинско Марија Тошић 2.место
Михајло Костић VI-1 општинско Зорица Јелић 3.место
Марија Поповић VI-4 општинско Марија Тошић 3.место
Милица Гојковић VIII-1 општинско Ана Рили 3.место
         
         
СРПСКИ ЈЕЗИК
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Драгана Шурок V-3 општинско Драгана Николин Коларић 3.место
Ана Раос VI-3 општинско Драгана Миловановић 2.место
Ана Пајић VI-3 општинско Драгана Миловановић 2.место
Љубица Момировић VI-4 општинско Наташа Полић 2.место
Михајло Јанчевић VI-1 општинско Драгана Николин Коларић 3.место
Михајло Костић VI-1 општинско Драгана Николин Коларић 3.место
Марко Тошев VI-2 општинско Наташа Полић 3.место
Димитрије Петровић VII-3 општинско Јелена Петаковић 3.место
Анђелина Николић VII-3 општинско Јелена Петаковић 3.место
Калина Костецки VII-2 општинско Јелена Петаковић 3.место
Срна Топаловић VIII-2 општинско Драгана Николин Коларић 2.место
Милица Гојковић VIII-1 општинско Наташа Полић 2.место
Смиљана Радојевић VIII-3 општинско Наташа Полић 3.место
         
         
ГЕОГРАФИЈА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК  
Митар Папан VII-1 општинско Владимир Јовичић 1. место
Милена Кантар VII-1 општинско Владимир Јовичић 1.место
Никола Вујић VII-3 општинско Владимир Јовичић 1.место
Вук Лукић VII-3 општинско Владимир Јовичић 2.место
Милица Гојковић VIII-1 општинско Ана Бабић-Сретеновић 1. место
Ђорђе Поповић VIII-2 општинско Ана Бабић-Сретеновић 1. место
Анђа Папан VIII-2 општинско Ана Бабић-Сретеновић 2.место
         
         
БИОЛОГИЈА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Милица Гојковић VIII-1 општинско Марина Такач-Живановић 2.место
Анђа Папан VIII-2 општинско Марина Такач-Живановић 2.место
Аница Краснић VIII-2 општинско Марина Такач-Живановић 3.место
Сања Милошковић VII-4 општинско Марина Такач-Живановић 3.место
Михајло Јанчевић VI-1 општинско Марина Такач-Живановић 2.место
Марко Тошев VI-2 општинско Марина Такач-Живановић 2.место
Марија Поповић VI-4 општинско Марина Такач-Живановић 3.место
Михајло Костић VI-1 општинско Марина Такач-Живановић 3.место
Илић Тамара V-2 општинско Наташа Јовановић 3.место
         
         
         
         
ИСТОРИЈА
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Михајло Костић VI-1 општинско Љиљана Марковић 2.место
Анастасија Китановић VIII-1 општинско Љиљана Марковић 1.место
         
         
         
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Папан Анђа VIII-2 општинско Поповић Бранка 2.место
Поповић Ђорђе VIII-2 општинско Поповић Бранка 3.место
Јанић Андријана VIII-2 општинско Поповић Бранка 3.место
Папан Анђа VIII-2 градско Поповић Бранка 3.место
Поповић Ђорђе VIII-2 градско Поповић Бранка 3.место
         
ИНФОРМАТИКА и РАЧУНАРСТВО
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАЗРЕД НИВО ТАКМИЧЕЊА НАСТАВНИК МЕСТО
Анђела Димитријевић VI-3   Вера Вучићевић 1. место
Нађа Грегор V-4   Вера Вучићевић 1. место
Анђелина Мехметај VII-3   Вера Вучићевић 2.место
Теодора Даутовић V-3   Вера Вучићевић 2.место