У среду, 22. маја врата наше школе била су отворена за све госте, ђаке и родитеље који су дошли да са нама прославе још један Дан школе.

Госте је поздравила директорка школе, Маја Костић која је истакла све успехе ученика у овој школској години.  Занимљивим програмом ученици су показали таленте за певање, глуму и рецитовање и тако допринели да сви гости имају осмех на лицу.

Председник Градске општине Земун Дејан Матић такође је присуствовао  свечаности поводом обележавања Дана школе и рекао  рекао да заједничким трудом и радом стварају бољи и квалитетнији услови образовања, што се види у протекле две године када се радило интензивно на уређењу школских простора, од учионица до фискултурних сала и нагласио да ће са улагањем у школску инфраструктуру наставити.