У организацији Ауто-мото клуба ”Јединство”, а под покровитељством Градске општине Земун, у суботу, 24. априла 2021. године на земунском кеју је одржано ревијално такмичење ученика основних школа Земуна ”Шта знаш о саобраћају”. Због неповољне епидемиолошке ситуације и овогодишње званично такмичење је одложено. Да и ова година не би прошла без могућности да ученици основних школа покажу своју спретност у вожњи бицикала, Ауто-мото клуб ”Јединство” је у сарадњи са Друштвом наставника техничког образовања Србије, организовао ревијално такмичење на коме су девојчице и дечаци од V до VIII разреда савладавали претходно постављене препреке и тиме показивали своју спретност и брзину.

Учествовало је седам земунских школа, а  ученици наше школе постигли су завидне резултате.

Теодора Елез освојила је друго место, док је Михаило Ковачевић освојио треће место

У коначном пласману наша школа заузела је друго место.

Честитамо свима на освојеним наградама.