Поштовани ученици и родитељи,
У петак 29. 05. 2026. године због прославе последњег наставног дана ученика осмог разреда, доћи ће до измене у распореду смена. Тај дан ученици од 5. до 8. разреда ће имати наставу преподне, а ученици од 1. до 4. разреда послеподне.
Срећан завршетак школске године свим осмацима! Чувајте оно дете у себи, али храбро закорачите у свет одраслих. Срећно!
Драгана Ерић, директор