
Ученици осмог разреда показали су изузетан труд, тимски дух и љубав према својој школи.
Уз менторско вођење наставника Бојане Ражнатовић и Милана Малопарца и осмишљавање учитељице Радмиле Марковић, наши осмаци су успешно осликали грб наше школе и освежили и обновили зидне мурале на школи.




