У четвртак, 28. 5. 2026. године, у нашој библиотеци, одржано је школско
такмичење у изражајном читању за ученике првог разреда. Такмичаре је слушала и
оцењивала комисија у чијем саставу су биле: Лидија Којић, наставница разредне
наставе, Катарина Лукић Сувачки, наставница разредне наставе, и Благица Здравковић,
школски библиотекар.
Најбољи су били следећи ученици:
– 1. место – Лука Златић 1/1;
– 2. место деле Лука Провелегкос 1/3 и Јелена Шијан 1/2;
– 3. место деле Елена Ерић 1/3 и Димитрије Поповић 1/4.




