Поштовани родитељи, ученици, сарадници и пријатељи наше школе,

Позивамо вас да погледате презентацију наше школе, како би се упознали са њеним краћим историјатом, основним информацијама о раду и просторијама којима располажемо. Овај позив посебно упућујемо будућим првацима и њиховим родитељима.

Због тренутне здравствене ситуације у земљи, школа је прилагодила свој начин  представљања, те овим путем позивамо родитеље будућих првака да дана 20.марта 2021. године буду гости наше школе.

Дођите и сазнајте све о условима рада у школи, прошетајте учионицама и осталим просторијама, питајте све што вас занима. Одговоре на сва ваша питања добићете од учитељица будућих првака, педагога, психолога идиректора школе

Свој долазак потврдите слањем мејла на адресу upis.r.koncar@gmail.com. Због поштовања наложених епидемиолошких мера молимо вас да приликом пријаве наведете име и презиме, као и број особа које би дошле.

Изаберите будућност за своје дете!