Припремна настава у организацији општине Земун

Канцеларија за младе Градске општине Земун и ове године организује припремну наставу за матуранте у оквиру пројекта „Бесплатни припремни програм за ученике осмог разреда земунских основних школа за полагање мале матуре“.

Због пандемије вируса „Covid-19“, програм је прилагођен новонасталој ситуацији и овог пута настава за ученике ће бити организована онлајн преко сајта општине Земун.

У наредних седам дана, на сајту општине (www.zemun.rs), биће постављени видео записи са предавања из српског језика и математике. Ученици ће моћи, без икаквих сметњи, да прате кроз неколико епизода наставнике који „пролазе“ кроз све задатке и питања која чекају наше матуранте на завршном испиту. Припремни програм из српског језика и математике биће усклађен са програмом Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Када материјал буде доступан онлајн, на сајту општине Земун, поставићемо и линк.