ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

Поштовани ученици и родитељи,

ОШ „Раде Кончар“ почиње редовно школску годину у петак 01.09.2017. године и то по следећем распореду:

Млађа смена – пре подне од 8 часова и ученици ће имати по три часа у трајању од 45 минута

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА У 10 ЧАСОВА

Старија смена – после подне од 13.30, први час у свим разредима биће Час разредног старешине, на коме ће ученици добити распоред часова. Тог дана ученици ће имати све часове по распореду од петка у трајању од по 35 минута. Школа није у штрајку, али су часови скраћени како би се тај дан искористио за упознавање ученика са распоредом часова и обавезама за поједине предмете. Довољно је да ученици понесу једну свеску и прибор за писање.

Од понедељка часови се држе по редовном распореду. Пошто се смене мењају недељно, старија смена ће од понедељка бити у преподневној смени, а млађа у поподневној.

БОРАВАК

Продужени боравак почиње са радом у понедељак, 04.09.2017. а сва обавештења родитељи ће добити од учитеља.