Почетак другог полугодишта

Поштовани родитељи и ученици,

према измењеном календару за школску 2020/21. годину, зимски распуст се завршава 15.01.2021. године. Ученици полазе у школу 18.01.2021. године по групама. Настава се организује на исти начин као што је била организована у септембру.

Млађи разреди иду у школу само пре подне и то група А од 8 – 10.30 часова (прве недеље), а група Б од 10.45 -12.30. Групе се смењују на недељном нивоу. Ученици ће улазити и излазити на дворишни плато школе.

Ученици у старијој смени долазиће у школу сваки други дан (у понедељак смена А) и имаће онлајн наставу за време које не проводе у школи.

И даље је потребно поштовати све епидемиолошке мере. Родитељи су дужни да ученицима измере температуру пре поласка у школу као и да не шаљу у школу дете које има било какав здравствени проблем.

Све најбоље у другом полугодишту – управа школе