Крај полугодишта и подела књижица

Поштовани родитељи и ученици,

Прво полугодиште се завршава у петак 18.12.2020. године.

У складу са епидемиолошком ситуацијом нисмо у прилици да држимо класичне родитељске састанке, тако да ће подела књижица за млађе разреде бити обављена у договору са учитељима.

С обзиром да је велики број наставника на боловању или у самоизолацији подела књижица за старије разреде обавиће се почетком другог полугодишта (о почетку полугодишта имаћемо посебно обавештење). Родитељи којима је књижица из неког разлога нопходна могу је подићи у просторијама школе у петак 25.12.2020. од 10 – 12 часова у договору са разредним старешином. Успех ће бити видљив у електронском дневнику од среде 23.12.2020.

Са надом да ћемо друго полугодиште почети у нормалним условима, здрави и одморни, желимо вам срећне новогодишње и божићне празнике.

Управа школе