Концерт у Дому ваздухопловства

Дана 09.12.2017. године у 19 часова музичка школа „Коста Манојловић“ из Земуна, организовала је свечани концерт поводом прославе Дана школе, који је одржан у свечаној сали Дома ваздухопловства.
У програму који су спремили, уживали су ученици 5/2 и 5/3 разреда, а који иначе похађају изборни предмет хор и оркестар. Програм су учинили још интересантнијим и бивши ученици наше школе: (Маја Белић, Уна Живановић), као и садашњи ученици: Димитрије Петровић, Катарина Ђокић, Елена Баста… Упркос пахуљама које су их допратиле и отпратиле са концерта, сви заједно могли су само да кажу да су заиста уживали у целом програму који је био веома разноврстан и ефектан.
Све ученике је водила наставница музичке културе, Вукица Јосимовић Вукосављевић.