Љубавни напитак

Ученици 5/2 и 5/3 разреда, иначе чланови хора и оркестра наше школе, имали су прилику да 11.05.2018.године посете позориште Мадленианум и уживају у комичној опери, италијанског композитора Гаетана Доницетија, под називом Љубавни напитак. Комична опера саткана од приче о радости, љубомори, заљубљености, игри, али пре свега о љубави, успела је да маестралним извођењем певача, измами из ученика одушевљење и пуно позитивних утисака.
Ученици су пре почетка извођења опере имали прилику и да се опробају у вежбама оперског певања са професионалним певачима, како би видели да то није нимало лако, али су зато сви заједно вежбајући уживали.
Ученици су ишли у пратњи наставнице музичке културе, Вукице Јосимовић Вукосављевић и наставника физичког и здравственог васпитања, Владимира Вукосављевића.